Weronika Rosati potwierdziła płeć dzieckaWeronika Rosati (33 l.) już odlicza dni do porodu i przyszedł w końcu czas na zdradzenie płci dziecka. Czyżby plotki miały się potwierdzić? Gwiazda już nie może się doczekać, aż przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Poród ma się odbyć w USA, a przyszłej mamie towarzyszyć będzie prawdopodobnie jej mama, Teresa (71 l.), oraz jej partner i ojciec dziecka Robert.

Idąc za panującą modą, celebrytka wyprawiła ostatnio Baby Shower, podczas którego z najbliższymi przyjaciółmi i mamą świętowała przyjście na świat dziecka. Przy okazji w końcu ostatecznie potwierdziła płeć maleństwa. Od początku spekulowano, że będzie to dziewczynka i tym razem plotki okazały się prawdą.

Weronika opublikowała zdjęcie, na którym trzyma śpioszki z napisem w języku angielskim “przyszłość jest kobietą”, co ma oznaczać, że Rosati będzie miała swoją upragnioną córeczkę.

W komentarzach pod zdjęciem posypały się gratulacje od fanów, a nam nie pozostaje nic innego, jak tylko się do nich dołączyć!
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Weronika Rosati potwierdziła płeć dziecka

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz