Weronika Rosati po rozstaniu z Robertem Śmigielskim wróciła do mamyTo musiało się tak skończyć. Choć Weronika Rosati (34 l.) jest bardzo niezależną kobietą i od lat jest samodzielna, właśnie postanowiła wrócić do rodziców. Jak dowiedział się Fakt aktorka już wkrótce wprowadzi się do swej ukochanej mamy. Choć nie było to łatwe Teresa Rosati (72 l.) przekonała w końcu córkę by ta wraz z półroczną Elizabeth wprowadziła się do ich rodzinnego domu. – Od kiedy Ela jest na świecie, mama pomaga Weronice w opiece nad małą. Po rozstaniu z ojcem dziecka i tak praktycznie wciąż były razem. Poza tym w domu Rosatich jest bardziej luksusowo niż w mieszkaniu Weroniki. A do tego w pilnowaniu wnuczki pomoże też dziadek Dariusz Rosati – słyszymy.

Jak udało nam się dowiedzieć aktorka jest teraz w Los Angeles, a rodzice remontują jej pokój i przygotowują też pokoik dla dziecka. Z ortopedą Robertem Śmigielskim Weronika rozstała się w czerwcu, zaledwie kilka miesięcy po narodzinach ich córeczki Elizabeth. Śmigielski ma też kilkoro dzieci z poprzednich związków. Aktorka i lekarz podjęli decyzję o rozstaniu, ponieważ nie potrafili znaleźć dla siebie czasu, a ich drogi cały czas się mijały.

– Weronikę pochłonęło wychowywanie małej Elżbietki, a Roberta praca. On ma teraz tyle obowiązków w klinice, jak nigdy wcześniej i nie może z nich zrezygnować. Zaczęli więc naturalnie żyć osobno. W pewnym momencie stwierdzili, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie rozstanie – opowiadał wówczas nasz informator.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Weronika Rosati po rozstaniu z Robertem Śmigielskim wróciła do mamy

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz