Weronika Rosati już po ślubie?!Czekała, czekała i wreszcie się doczekała. Wszystko wskazuje na to, że Weronika Rosati (34 l.) została panią doktorową. Na palcu aktorki pojawiła się bowiem obrączka. Zdjęcie, na którym widać złoty krążek, podpisała “Wybieraj szczęście”. Partnerem gwiazdy i ojcem jej dziecka jest znany warszawski ortopeda, doktor Robert Śmigielski (52 l.).

Wygląda na to, że Weronika wreszcie trafiła na odpowiedniego mężczyznę. Poznali się kilka lat temu, kiedy po wypadku aktorka zmagała się z urazem nogi. Relacja przerodziła się w miłość. Od ponad dwóch lat tworzą szczęśliwą parę. Na początku ubiegłego roku zaręczyli się, a kilka miesięcy później na świat przyszła ich córeczka Elizabeth (2 mies.). Wcześniej jednak para zdecydowała się na wyjazd z Polski i podjęła decyzję, że ich pierwsze dziecko urodzi się w luksusowych warunkach. W tym celu zdecydowali się na klinikę w Los Angeles. Przyjemność kosztowała ich ok. 20 tys. dolarów. I chociaż od porodu minęło kilka tygodni, Weronika nadal nie wróciła do kraju. – Jest za wcześnie na podróże samolotem z tak małym dzieckiem. Weronika zostaje na razie w USA – powiedziała nam jej menedżerka.

Co innego jej ukochany. – Pan Robert w przyszłym tygodniu wraca z urlopu. Najbliższa wizyta u niego jest możliwa 15 lutego – powiedziała nam kilka dni temu osoba z jego kliniki.

Zanim jednak doszło do rozłąki, para postanowiła scementować swoją miłość. Obrączka nie pozostawia złudzeń, że piękna aktorka nie jest już panną na wydaniu.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Weronika Rosati już po ślubie?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz