Weronika Rosati już mieszka z nowym facetem!Weronika Rosati zamieszkała ze swoim nowym partnerem – taką informację podał “Fakt”. O tym, że aktorka jest zakochana, informowaliśmy już jakiś czas temu. Nowym wybrankiem gwiazdy jest sławny ortopeda Robert Śmigielski, znany m.in. z gościnnych występów w roli eksperta w “Dzień Dobry TVN”. Para poznała się podobno tuż przed świętami wielkanocnymi. Ich uczucie okazało się bardzo silne i na tyle poważne, że zakochani podjęli decyzję o zamieszkaniu razem.

Weronika i Robert postanowili, że nie ma co zwlekać i pora zamieszkać razem. To bardzo ułatwi im życie – czytamy na łamach tabloidu.

Według tabloidu, Weronika Rosati wprowadziła się do mieszkania swojego nowego ukochanego w Warszawie. Dzięki temu, oboje unikną ciągłego kursowania po stolicy. Oboje są bardzo zapracowani, więc wspólne lokum zaoszczędzi im sporo czasu, a przy okazji jeszcze bardziej zbliży. Weronika musi być teraz bardzo szczęśliwa! Na jej instagramowym profilu pojawiło się wymowne zdjęcie pięknego bukietu róż. W opisie fotki pojawiło się jedynie enigmatyczne serduszko. Wszystko wskazuje na to, że miłość kwitnie i to w błyskawicznym tempie. Będzie z tego coś poważnego? Jak myślicie?
Żródło info i foto: Party.pl
lg share en Weronika Rosati już mieszka z nowym facetem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz