Weronika Rosati dostanie spore odszkodowanie?Weronika Rosati (32 l.) ma otwartą drogę do uzyskania gigantycznego odszkodowania za swoją krzywdę. A to dlatego, że w środę Piotr Adamczyk (44 l.) został uznany przez sąd za winnego spowodowania trzy lata temu wypadku, w którym aktorka odniosła poważną kontuzję nogi

– Dla osoby, która złożyła wniosek o ściganie sprawcy wypadku, jest to ewidentna podstawa do podjęcia dalszych kroków cywilnych, na przykład odszkodowania u ubezpieczyciela – tłumaczy w rozmowie z Faktem Bartosz Wójcik, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

To świetna wieść dla Weroniki Rosati, która już od roku stara się o uzyskanie kilkuset tysięcy odszkodowania za leczenie. Sąd uznał Adamczyka za winnego, ale warunkowo umorzył sprawę. Aktor musi jeszcze zapłacić 5000 zł na cele charytatywne i przez rok nie może popełnić podobnego wykroczenia. – Weronika złożyła ten wniosek tylko dlatego, żeby ubezpieczyciel w ostatniej chwili nie wycofał się z negocjacji – mówi Faktowi znajoma gwiazdy.

Adamczyk po wypadku nie zostawił Rosati bez pomocy. Nie tylko dał jej na leczenie ponad 300 tys. zł, ale co miesiąc płaci 5 tys. zł na pokrycie kosztów rehabilitacji. Ona uznała jednak, że to za mało i chce pieniędzy od ubezpieczyciela.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Weronika Rosati dostanie spore odszkodowanie?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz