Wciąż ostro na linii Swift-West!To pierwszy raz, kiedy Kanye oficjalnie zabiera głos w sprawie “taśmy kompromitującej Taylor” ujawnionej przez jego małżonkę. Raper nie mógł powstrzymać się podczas koncertu.

Kim Kardashian po raz kolejny zatrzęsła amerykańskim showbiznesem i internetem, kiedy opublikowała na Snapchacie rozmowę telefoniczną jej męża z Taylor Swift. Był to ostateczny dowód na to, że raper mówił prawdę stwierdzając, że konsultował z nią fragment piosenki “Famous”, w której nazywa gwiazdę “dzi**ą, która jest sławna dzięki niemu”.

Ani Kim ani Kanye oficjalnie do tematu nie wracali. Raper wreszcie powiedział co myśli o “akcji żony” środowej nocy. Muzyk wystąpił gościnnie podczas koncertu Drake’a w Chicago. Gdy z głośników zaczęły wygrywać pierwsze takty kontrowersyjnej piosenki, Kanye powiedział:

“Muszę przyznać, że to wspaniała rzecz, że moja żona ma Snapchata. Teraz wszyscy możecie poznać prawdę i nikt już nie będzie wygadywał g***a na mój temat” – powiedział.

Dodajmy, że publiczność bardzo mocno zaangażowała się w wykonanie piosenki. z coraz większą niecierpliwością czekamy na nową płytę Taylor.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Wciąż ostro na linii Swift West!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz