Wakacje na bogato u Majdanów!Ależ ten Radek Majdan jest hojny! Emerytowany piłkarz zabrał swoją nową żonę Małgorzatę Rozenek-Majdan i jej dwóch synów na wakacje życia. Cała czwórka spędziła tydzień w egzotycznych okolicznościach. Wypoczynek na rajskiej plaży, zabawa z żółwiami i rejs kajakiem to tylko niektóre z atrakcji, z których gwiazdorska rodzina mogła korzystać do woli.

Zaplanowanie wyprawy na drugi koniec świata było samodzielną inicjatywą Radosława Majdana. Na cel rodzinnego wyjazdu, mężczyzna wybrał odlegle Seszele. Koszt wycieczki dla czterech osób na te wyspy na Oceanie Indyjskim wyniósł około 50 tysięcy złotych.

Jak dowiedział się Fakt, za wszystko płacił świeżo upieczony mąż gwiazdy TVN. Małgorzata wyglądała na zachwyconą tym prezentem, bo przez cały tydzień chwaliła się w internecie zdjęciami z wakacji. Z uroków rajskiej plaży chętnie korzystali także synowie Perfekcyjnej Pani Domu. Staś i Tadeusz spędzali nad wodą całe dnie. Wolny czas upływał im nie tylko na kąpielach, ale i zabawach z Radkiem. Były piłkarz ma z chłopcami coraz lepszy kontakt.

Sytuacja ta cieszyła też Małgorzatę, która nie musiała martwić się ani o synów, ani o organizację wyjazdu. Jak dobrze mieć męża, który nie jest dusigroszem!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Wakacje na bogato u Majdanów!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz