W nowym kawałku Beyonce śpiewa o romansie Jay’a-Z z Ritą Orą?!Beyonce na początku marca zapowiedziała, że szykuje wielką niespodziankę dla swoich fanów. Najpierw ujawniła nową kolekcję ubrań, którą promuje między innymi modelka z zanikiem mięśni, zaś niedawno wyemitowała godzinny film pt. Lemonade. Knowles w ten sposób zaprezentowała nowe piosenki. W należącym do Jaya-Z serwisie streamingowym udostępniła szósty studyjny album pod tym samym tytułem.

Na skandal nie trzeba było długo czekać. Fani przesłuchali kawałki Beyonce i doszli do wniosku, że śpiewa ona o licznych zdradach męża. Na temat romansów Jaya-Z od dawna krążyły plotki, które łączyły go między innymi z Rihanną. Zdaniem fanów Knowles potwierdza w Lemonade związek męża z Ritą Orą.

Na trop romansu Rity i Jay-Z fani wpadli dzięki tekstowi na temat “Becky z dobrymi włosami”. Taki pseudonim Ora ma ponoć wśród najbliższych znajomych. Na dodatek tuż przed wypuszczeniem najnowszego albumu Beyonce na Instagramie Rity pojawiło się jej zdjęcie w biustonoszu z cytrynami. Teorię o romansie Jay-Z z wokalistką zdają się także potwierdzać informacje tabloidów. Na początku roku magazyny Star i People przytoczyły wypowiedz „znajomego Knowles”, który stwierdził, że Rita “ma zakaz przebywania z Jay-Z sam na sam”. Zawsze musi być z nimi osoba trzecia.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en W nowym kawałku Beyonce śpiewa o romansie Jaya Z z Ritą Orą?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz