W końcu doceniono Nataszę Urbańską?!Teraz czas na gratulacje! Natasza Urbańska (40 l.) zapewne nie posiada się ze szczęścia, że w końcu ją doceniono i zaproponowano poprowadzenie programu telewizyjnego. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie wkrótce. W 2009 roku Natasza Urbańska brała udział w “Tańcu z gwiazdami”, a dwa lata później była nawet współgospodynią tego programu. Na swoim koncie ma także występy w “Bitwie na głosy” oraz wygraną w show “SuperSTARcie”.

Od czterech lat Urbańskiej raczej nie widywaliśmy w telewizji. Teraz ma się to zmienić! Jak czytamy w “Fakcie”, Natasza dostała nowy program – “Make me over. Wielka zmiana”. Będzie on emitowany na kanale Polsat Cafe. Pierwszy odcinek już w kwietniu!

“Uczestnicy show będą wybierać jednego spośród specjalistów od wizerunku i jurorów programu, który przeprowadzi ich metamorfozę. Kilka odcinków już nagrano i Natasza jest zachwycona efektem. Cieszy się, że w końcu jest gospodynią, a nie tylko jedną z uczestniczek programu” – opowiada tabloidowi osoba z produkcji.

Z kolei sama zainteresowana na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z planu, czym potwierdziła radosne doniesienia o nowym programie.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en W końcu doceniono Nataszę Urbańską?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz