W kim zakochana jest Margaret?Margaret ma chłopaka? W ciągu ostatnich dwóch lat gwiazda przeżyła aż cztery nieudane związki. Jak jednak udało nam się dowiedzieć, wokalistka nie zraziła się do mężczyzn. Mało tego – Margaret znów jest zakochana! Gwiazda w wywiadzie dla Gala.pl zdradziła, że ostatnio pojawił się ktoś, dzięki komu w jej życiu zrobiło się „całkiem fajnie”. O kogo chodzi?

Margaret i Agnieszka Woźniak-Starak wystąpiły we wspólnej sesji dla “Gali”. To jednak nie wszystko! Gwiazdy udzieliły nam też ekskluzywnych wywiadów wideo. Margaret dała nam się namówić na zwierzenia dotyczące jej nowego związku. Czy to prawda, że ma chłopaka? Czy jest zakochana? Jak wyglądają jej randki? Czy nie denerwuje jej, że zdjęcia z nich można następnego dnia znaleźć na okładkach tabloidów? I w końcu – kim jest nowy ukochany Margaret? Sprawdź, co na temat swojego nowego związku piosenkarka zdradziła Oscarowi Dąbkowskiemu.

Margaret podczas naszego wywiadu WIDEO opowiedziała też o tym, jak wygląda jej współpraca ze Szwecją. Czy nadal tam nagrywa? Czy jest tam rozpoznawalna? Czy łączy swoją przyszłość ze Sztokholmem? Zamierza tam regularnie wracać i koncertować? I czy w przyszłości będzie ponownie chciała reprezentować Szwecję na Eurowizji?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en W kim zakochana jest Margaret?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz