W Hollywood już Halloween!Jak co roku, pod koniec października, amerykański show biznes żyje nadchodzącym Halloween. W Hollywood odbywają się imprezy tematyczne, a część gwiazd wydaje swoje własne przyjęcia, na których próbuje zwrócić na siebie uwagę oryginalnym przebraniem. Najsłynniejszą imprezę tego typu urządza co roku Heidi Klum, ale pozostałe gwiazdy też nie chcą być gorsze.

Mariah Carey, która przyznaje, że Halloween jest jej ulubionym świętem, zorganizowała w sobotni wieczór imprezę, na którą zaprosiła byłego męża – Nicka Cannona. Na spotkanie z nim ubrała się w lateksowy, czerwony kostium “diablicy”, z ogromnym dekoltem. Z kolei Nick przyszedł w stroju Luigiego z popularnej serii gier o Mario. Na zdjęciach pozowali razem z dziećmi i wyglądali na szczęśliwą rodzinę.

Związek Mariah i Nicka rozpadł się dwa lata temu, co wokalistka przypłaciła załamaniem nerwowym. Wkrótce jednak media podały, że znalazła pocieszenie u boku milionera, Jamesa Packera, który podarował jej niebotycznie drogi pierścionek zaręczynowy.

Znajomi z otoczenia Carey i Cannona twierdzą, że były mąż nadal żywi do niej wiele ciepłych uczuć. Na Instagramie Cannon pochwalił się ich wspólnym zdjęciem z “rodzinnego Halloween”, na którym 46-letnia gwiazda przebrała się za “seksowną diablicę”.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en W Hollywood już Halloween!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz