Victoria Beckham zareagowała na plotki o rozwodzieVictoria Beckham nie mogła lepiej odnieść się do plotek na temat kryzysu w swoim małżeństwie. Rozwód? Po tych zdjęciach wszystko jest już jasne. Victoria Beckham została przyłapana podczas wyjścia do jednej z restauracji w ekskluzywnej dzielnicy handlowej Londynu o nazwie Mayfair. Tłum paparazzi śledził gwiazdę w oczekiwaniu na jakikolwiek komentarz w sprawie doniesień o poważnym konflikcie z jej mężem Davidem.

Victoria i David Beckhamowie rozwodzą się?

Spekulacje na temat małżeńskiego sporu pomiędzy Victorią a Davidem pojawiły się w sieci kilka dni temu. W uspokajaniu mediów nie pomogła biznesowa podróż piłkarza do Los Angeles. Jego żona na Wyspach została sama. Brytyjskie tabloidy szybko wyłapały temat i zrobiły z niego niemałą sensację. 

I chociaż rzecznik Beckhamów opublikował oświadczenie ośmieszające dotychczasowe rewelacje, serwisy dalej rozpisywały się o kryzysie. W tytułach wciąż pytano, dlaczego w takim momencie Davida nie ma u boku ukochanej.

Victoria Beckham nie zdjęła pierścionka

Projektantka podczas ostatniego spotkania z fotoreporterami nie powiedziała jednak ani słowa. Mimo wszystko jednym gestem ostatecznie zdementowała plotki o rozstaniu. Spójrzcie tylko, jak pozowała do zdjęć.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Victoria Beckham zareagowała na plotki o rozwodzie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz