Victoria Beckham uważa, że anoreksja jest dobra?!Żona Davida Beckhama wywołała kolejny skandal! Poszło o wychudzona modelkę, która promuje najnowszą kolekcję ukochanej słynnego piłkarza. Internauci nie kryją swojego oburzenia. Mają racę, czy przesadzają?

Funkcjonowanie projektanta w świecie mody nie jest takie łatwe, jak by się mogło wydawać! Przekonała się o tym Victoria Beckham, która już raz została oskarżona o propagowanie anorektycznej, niezdrowo wyglądającej sylwetki. Piękna WAG nie zraziła się jednak falą krytyki i znowu zatrudniła modelkę, która wygląda jakby cierpiała na chorobę zaburzenia odżywiania.

- Kolejna wychudzona modelka… To zły przykład dla młodych dziewczyn! Wygląda niezdrowo i za chudo. Wygląda jakby miała anoreksję, to nie jest zdrowe – napisała internautka pod zdjęciem modelki, wrzuconym na Instagrama. – Ta kobieta wygląda na bardzo chorą, jakby potrzebowała hospitalizacji – napisała inna fanka byłej Spicetki. – To jest kobieta? Wygląda jak obcy – żali się inna użytkowniczka portalu.

A Wy co sądzicie? Za chuda? Macie już dość wychudzonych modelek w show biznesie?
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Victoria Beckham uważa, że anoreksja jest dobra?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz