Vanessa Hudgens musi być teraz silnaVanessa Hudgens poinformowała o śmierci swojego ojca w niedzielę. Aktorka mimo to nie odwołała udziału w spektaklu “Grease: Live”. W ten sposób uczciła jego pamięć. “Z wielką przykrością muszę powiedzieć, że ostatniej nocy mój tata Greg zmarł. Miał czwarte stadium raka. Dziękuję wszystkim , którzy się za niego modlili” – aktorka napisała na Twitterze. Dzień później wzięła udział w widowisku “Grease: Live”, pomimo, że borykała się z trudnymi dla siebie emocjami. To było “jedno z najbardziej niesamowitych przeżyć” – napisała potem na Instagramie. O chorobie ojca wokalistka publicznie powiedziała w sierpniu 2015 r. podczas gali Industry Dance Awards.

- W ubiegłym roku, mój chłopak, Austin, przez raka stracił mamę, Lori, a mój tata właśnie został zdiagnozowany. Ma czwarte stadium. Pozwólcie, że coś wam powiem: nienawidzę raka, nienawidzę go całą sobą – wyznała wokalistka.

Hudgens odbierając nagrodę, wygłosiła specjalne oświadczenie.

- Ta nagroda znaczy dla mnie wiele, ale dedykuję ją mamie mojego chłopaka, Lori i mojemu tacie i wszystkim rodzinom, które walczą z rakiem, ponieważ trzeba być silnym i mieć silną rodzinę, żeby pomóc tym, którzy przez to przechodzą – dodała.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Vanessa Hudgens musi być teraz silna

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz