Val Kilmer i nowe plotki dotyczące gwiazdora!Val Kilmer – aktor znany z takich filmów jak „The Doors”, „Gorączka” czy „Batman Forever” – jest już zmęczony spekulacjami na temat jego stanu zdrowia. Odkąd jego kolega po fachu Michael Douglas powiedział, że Kilmer ma raka języka, dziennikarze starają się dotrzeć do szczegółów diagnozy i dowiedzieć się, w jakim stanie jest gwiazdor. Zniecierpliwiony plotkami Kilmer wydał w końcu oświadczenie…

Informacje o chorobie Vala Kilmera pojawiają się w mediach od roku 2014. Ostatnio głos w tej sprawie zabrał aktor Michael Douglas. – Sytuacja nie wygląda zbyt dobrze – wyznał Douglas w rozmowie z dziennikarzem Johnatanem Rossem. Artysta wyjaśnił, że Val Kilmer zmaga się z tym samym schorzeniem, co on – rakiem języka. – Modlę się za niego – dodał Douglas w rozmowie.

Brytyjski „Daily Mail” dotarł do najbliższych przyjaciół Kilmera, ale… nikt nie chciał potwierdzić rewelacji Douglasa. Teraz głos zabrał sam Kilmer. Spekulacje wokół jego stanu zdrowia najwyraźniej zaczęły go już irytować. Swym oświadczeniem chciał zamknąć temat. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku napisał: – Kocham Michaela Douglasa, ale jest on źle poinformowany. (…) Jestem szczęśliwy i nie zmagam się z rakiem – czytamy na profilu artysty.

Kilmer napisał także, że ostatni raz rozmawiał z Douglasem prawie 2 lata temu. Zwrócił się wówczas do niego, by uzyskać kontakt do lekarza specjalisty w celu zbadania guzka w gardle. Diagnoza jednak nie potwierdziła raka.

Aktor przyznał, że nie wie, dlaczego Douglas z taką pewnością wypowiadał się na jego temat. Jest jednak przekonany, że nie było to złośliwe.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Val Kilmer i nowe plotki dotyczące gwiazdora!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz