Val Kilmer czuje, że to już koniec? Pogodził się z bratemVal Kilmer był kiedyś nie tylko jednym z najsłynniejszych aktorów wcielających się w Batmana, lecz także bożyszczem kobiet, za którym szalały fanki na całym świecie. Z czasem gwiazdor się jednak niestety znacznie roztył i przestał dostawać propozycje intratnych kontraktów filmowych. Co gorsza, jeszcze później okazało się, że cierpi na raka gardła, którego z racji na swoją wiarę postanowił… nie leczyć. Aktor najwyraźniej ostatnio czuje jednak, że zostało mu już niewiele życia. Podczas ostatnich świąt postanowił pogodzić się ze swoim bratem, z którym nie rozmawiał przez wiele lat. Aż do teraz.

Val Kilmera był kiedyś nie tylko jednym z najsłynniejszych aktorów wcielających się w Batmana, lecz także bożyszczem kobiet, za którym szalały fanki na całym świecie. Z czasem gwiazdor się jednak niestety znacznie roztył i przestał dostawać propozycje intratnych kontraktów filmowych. Co gorsza, jeszcze później okazało się, że cierpi na raka gardła, którego z racji na swoją wiarę postanowił… nie leczyć. Aktor najwyraźniej ostatnio czuje jednak, że zostało mu już niewiele życia. Podczas ostatnich świąt postanowił pogodzić się ze swoim bratem, z którym nie rozmawiał przez wiele lat. Aż do teraz.

Amerykańskie serwisy co i rusz donoszą o tym, że stan Vala Kilmera jest coraz gorszy i aktorowi została dosłownie kilka miesięcy życia. W związku z tym, Val Kilmer postanowił pogodzić się z bratem, z którym przez lata nie rozmawiał. Konflikt między braćmi zrodził się właśnie na tle religijnym. O pojednaniu między nimi w czasie świąt pisał portal RadarOnline:

„Mark jest świetnym psychologiem, więc z poglądami Vala nie jest mu po drodze. To powodowało między nimi spory i spięcia przez wiele lat, ale teraz w końcu znowu się do siebie zbliżyli. Mark musi się pogodzić z wyborami Vala, nawet jeśli się z nimi nie zgadza. A tak faktycznie się dzieje.”

Val Kimler i jego brat Mark postanowili też od tej pory nie spierać się w kwestiach, które przez tyle ich tak mocno ich różniły. Czy po tylu latach przerwy uda im się jednak odbudować braterską więź? Bardzo im tego życzymy!
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Val Kilmer czuje, że to już koniec? Pogodził się z bratem

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz