Usiłowali porwać Izę Miko!Iza Miko gdy miała 15 lat dostała się do School of American Ballet i zamieszkała w Nowym Yorku zupełnie sama. W Stanach żyje już 21 lat. W najnowszym numerze magazynu „Viva” tancerka i aktorka opowiedział nie tylko o swoim udziale w „Azja Express”, ale także o próbie porwania w Nowym Jorku, której o mały włos nie stała się ofiarą.

Iza Miko jako 15 latka wyjechała do Stanów Zjednoczonych spełniać swoje taneczne marzenia. W wywiadzie dla magazynu „Viva” przyznała, że jej pobyt w Nowym Jorku był okupiony wieloma wyrzeczeniami. By utrzymać się w School of American Ballet imała się wielu zajęć – od czyszczenia toalet w studiach tanecznych po zakupy dla starszych osób.

Jak można się domyślać bywało również niebezpiecznie. Miko w rozmowie z magazynem „Viva” opowiedziała o wyjątkowo wstrząsających przeżyciach.

- Wyszłam do szkoły wcześniej, żeby się nie spóźnić, szłam chodnikiem, kiedy podjechał jakiś biały van, wysiadł z niego facet, szybko do mnie podbiegł, złapał za pasek od plecaka i bez słowa zaczął ciągnąć mnie w stronę tylnych drzwi. Nie wiem dlaczego, ale pomyślałam, że chce mi ukraść plecak z moimi puentami, moimi getrami i kostiumem do baletu. Pieniądze – mama mnie tego nauczyła – miałam ukryte w specjalnym pasku uszytym z materiału, który był schowany w majtkach. Gdyby ktoś chciał dobrać się do moich pieniędzy, musiałby mnie rozebrać. (…) Dopiero jak ktoś ich spłoszył i w pośpiechu odjechali, zdałam sobie sprawę, że on nie chciał ukraść moich puent, tylko mnie wciągnąć do samochodu. Dlaczego? Nad tym wolałabym się już nie zastanawiać.

Miko jednak przez tę sytuację nie straciła zapału do osiągnięcia swojego celu. Mimo urody porcelanowej lalki jest niesamowicie twardą kobietą, co udowodniła m.in. w programie “Azja Express”.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Usiłowali porwać Izę Miko!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz