Ukochany rzucił Katie Holmes!Jamie Foxx (48 l.) zerwał z Katie Holmes (37 l.). Nie mógł znieść presji! Choć aktorzy nigdy nie przyznali publicznie, że są parą, nikt w Hollywood nie miał wątpliwości, że są w sobie zakochani. Wiele osób zastanawiało się, kiedy w końcu wyjdą z ukrycia i pochwalą się przed całym światem swoim uczuciem.

Niedawno okazało się, że Holmes nadal nie może tego zrobić ze względu na umowę, którą podpisała podczas rozwodu z Tomem Cruisem. Tabloidy informowały, iż na jej mocy gwiazda przez pięć lat nie może pokazywać się z żadnym mężczyzną publicznie. Dzięki temu dość szybko uzyskała rozwód i korzystne warunki finansowe. Para rozwiodła się w 2012 roku, zatem już za niecały rok mogłaby bez przeszkód pokazywać się z ukochanym gdzie tylko zechce. Ponoć właśnie taki miała zamiar i już nie mogła się tego doczekać.

Jej ukochanemu jednak dobrze było z faktem, iż nie są na świeczniku i mogą zachować swoje uczucie tylko dla siebie. Foxx nie miał zamiaru niczego w tej kwestii zmieniać, przez co między parą zaczęło dochodzić do kłótni. W końcu mężczyzna miał tego dość i porzucił aktorkę!

“Jamie miał już dość presji, którą wywierała na nim Katie. Był zadowolony, że nikt nie patrzy na niego przez pryzmat bycia partnerem znanej aktorki” – twierdzi jego znajomy w rozmowie z “Radar Online”.

Katie Holmes chyba nie ma szczęścia do mężczyzn…
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Ukochany rzucił Katie Holmes!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz