Tyle alimentów płaci Tomasz Karolak!Zbigniew Zamachowski (57 l.) płaci 14 tys. zł na czwórkę dzieci, Krzysztof Ibisz (53 l.) aż 13 tys. zł na dwójkę. Ale Tomasz Karolak (47 l.) bije ich na głowę. Gwiazdor “Rodzinki.pl” co miesiąc przelewa na konto byłej partnerki. 24 tys. zł alimentów, bo nie chce, by jego pociechom – Lence (11 l.) i Leonowi (5 l.) – czegokolwiek zabrakło.

Tomasz to facet z klasą. Umie rozstać się z kobietą i nie miga się od płacenia na dzieci. Jak dowiedział się “Super Express”, aktor postanowił zadbać nie tylko o córkę i syna, ale także o matkę jego dzieci Violę Kołakowską (41 l.).

- Sam z siebie zaoferował, by Viola została w ich wspólnym mieszkaniu. Zadeklarował się, że co miesiąc będzie płacił 24 tys. zł alimentów na Lenę (11 l.) i Leona (5 l.) – zdradza nasz informator. – To więcej niż chciała Violka. Ale bardzo zależy mu na tym, żeby dzieci mogły rozwijać swoje pasje, żeby niczego im i Violce nie brakowało. Bardzo ją szanuje i kocha na swój sposób – dodaje.

Nie jest tajemnicą, że Kołakowska najlepsze lata w modelingu ma już za sobą i nie zarabia tyle, by mieć na modne ciuchy, dobrą szkołę, dodatkowe lekcje i kosztowne zabawki dla dzieci.

- Pieniądze od Tomka im to wszystko zapewniają – dodaje nasz rozmówca. – On w zeszłym roku przeszedł ogromną metamorfozę, sprzedał wszystkie auta i zaczął mieć inne priorytety. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę. To ona jest dla niego najważniejsza, mimo tego, że nie jest już z Violą – podkreśla informator.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Tyle alimentów płaci Tomasz Karolak!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz