Tyga przyznał się do zdrady. Dlatego rozpadł się związek z Kylie JennerTyga przyznaje się, że był niewierny wobec Kylie Jenner. Po premierze nowej płyty rapera na jaw wychodzą szokujące szczegóły na temat jego związku z celebrytką.

Kylie Jenner i Tyga zerwali ze sobą w kwietniu 2017 po dwóch latach związku. W jednym z ostatnich wywiadów 28-letni raper wprost oświadczył, że rozstanie z celebrytką było największą inspiracją dla powstania jego nowej płyty. Nic więc dziwnego, że fani gwiazdy szybko przeanalizowali teksty piosenek z albumu “Kyoto”. Okazuje, że Tyga wyjawił tam szokujące kulisy swojego związku ze świeżo upieczoną mamą małej Stormi Webster. W utworze “King of the Jungle” opowiada o tym, co tak naprawdę doprowadziło do ich rozstania. Tyga rapuje:

- Byłem niewierny, ty byłaś aniołem [...] Zostałem przyłapany i teraz sprawa jest zamknięta

Kylie Jenner i jej nowy chłopak, 25-letni Travis Scott, 1 lutego 2018 przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Pomimo tego, że Kylie na nowo ułożyła sobie życie, Tyga nadal bardzo stara się być obecny w jej życiu. Raper ujawnił, że wciąż pozostaje w kontakcie ze swoją byłą dziewczyną. Z kolei amerykańskie media donoszą, że starał się on wręcz przekonać Kylie do wykonania testów na ojcostwo. Tyga podejrzewa bowiem, że mała Stormi może być jego córką…
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Tyga przyznał się do zdrady. Dlatego rozpadł się związek z Kylie Jenner

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz