Tyga i Kylie Jenner to już przeszłość?!Jakie problemy mogą mieć Kylie Jenner (18 l.) i Tyga (25 l.)? Jeszcze niedawno musieli ukrywać swoją miłość, bowiem celebrytka była niepełnoletnia. Później musieli zmierzyć się z Blac Chyną, która dopóki nie znalazła sobie nowego chłopaka, nie dawała spokoju Tydze i jego dziewczynie. Wydawało się, że życie rapera i celebrytki przypomina raj. Zamieszkali w wartym kilka milionów domu, który kupiła nastolatka. On nagrywa piosenki, ona gra w teledyskach i tym sposobem zwiększa liczbę odsłon.

Jest jednak coś jeszcze – Kylie nie ma na głowie zbyt wielu obowiązków. Musi oddać się w ręce wizażystów, pięknie ubrać i pójść na lunch przed kamerami i już jest po pracy. Inaczej wygląda sytuacja Tygi, który ciągle przesiaduje w studio nagraniowym próbując wyprodukować hit. Kylie… nudzi się sama w domu i czuje się zaniedbywana.

Kylie nienawidzi, gdy nie ma przy niej Tygi. On jest zajęty, dużo czasu spędza w studio. Kylie czuła się zaniedbywana i chciała go odwiedzać podczas nagrań, jednak jego rozprasza jego obecność w studio nagraniowym – zdradza informator.

Właśnie ta sytuacja miała doprowadzić do pierwszego rozstania pary. Ile uda im się wytrzymać bez siebie? W momencie, w którym związek zaczynają cementować wspólne biznesy i grube pieniądze, robi się coraz trudniej?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Tyga i Kylie Jenner to już przeszłość?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz