Trybsonowie będą mieć drugie dziecko!Eliza i Trybson po raz drugi zostaną rodzicami. “JESTEM W CIĄŻY! To 6 tydzień mojej fasolki. Rodzinka Trybsiaków coraz większa” – napisała Eliza na Facebooku. Takich wieści mało kto się spodziewał. Eliza z “Warsaw Shore” i Trybson dopiero co zostali rodzicami, teraz Eliza ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Dobre wieści przekazała za pomocą Facebooka.

Szczęśliwego Nowego Roku kochane mordeczki od naszej czwóreczki. Tak czwóreczki. Bo JESTEM W CIĄŻY! To 6 tydzień mojej fasolki. Rodzinka Trybsiaków coraz większa – napisała. Młoda mama zrezygnowała z alkoholu. – Dowiedziałam się dokładnie przedwczoraj także sylwester na trzeźwo mnie czeka ;D A Wam życzę aby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego – dodała.

Druga ciąża to jednak nie koniec zmian w jej życiu. Mimo że nie wszyscy przyklasnęli jej karierze wokalnej, Eliza zapowiedziała, że zamierza ją kontynuować.

Nowy Rok i nowe postanowienia! Kolejna ciąża, która znowu zmieni nasze życie o 180 stopni, przeprowadzka w inne miejsce, nowe piosenki, większy samochód, otwieram kanał na YouTube, robię prawo jazdy i wiele innych rzeczy mnie czeka. To będzie intensywny rok. Będzie ciężko ale dam radę, kto jak nie ja – napisała.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Trybsonowie będą mieć drugie dziecko!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz