Trudna decyzja w życiu Marty Kaczyńskiej!Teraz, kiedy Marta Kaczyńska (36 l.) musi podjąć ważną decyzję, przydałyby się jej rady Kingi Rusin (45 l.), która sama przeszła już tę drogę. „Bardzo żałuję, że nie mogłyśmy się spotkać” – powiedziała niedawno dziennikarka

Łączy je więcej niż mogłoby się wydawać. Marta Kaczyńska i Kinga Rusin są silnymi kobietami, mają po dwie córki i to właśnie dobro dzieci zawsze było dla nich najważniejsze. W ubiegłym tygodniu obie panie pojawiły się na zawodach jeździeckich w Sopocie. To mogła być dobra okazja, by omówić ważne dla Marty sprawy.

Poznały się dwa lata temu, kiedy Kinga przeprowadzała wywiad z Martą dotyczący książki o jej zmarłych tragicznie rodzicach. Dziennikarka zawsze niezwykle ciepło wyrażała się o Marii Kaczyńskiej.

- Miała niesamowitą osobowość – wspominała Prezydentową.

Kingę cieszyło, że Pierwsza Dama była fanką prowadzonego przez nią programu “You Can Dance”.

- Nie opuściła żadnego odcinka. Bardzo przeżywała taniec. Z Martą dzwoniły do siebie i komentowały występy w programie – wspominała.

Marta oglądała zawody jeździeckie w Sopocie z córkami. Starsza, Ewa (14 l.), kocha konie i marzy o startach w profesjonalnych zawodach. Już teraz trenuje w najlepszym ośrodku jeździeckim w Trójmieście na ukochanym koniu Nevisto. Chce rozwijać swoją pasję za granicą, a mama mocno jej w tym kibicuje.

Kinga jest idealną osobą, która mogłaby doradzić w tej sprawie. Jej córka, Pola, jako 17-latka wyjechała do Holandii trenować ujeżdżenie pod okiem najlepszych. Szkoliła ją wicemistrzyni olimpijska Tineke Bartels.

Marta byłaby szczęśliwa, gdyby Ewa także uczyła się u tej utytułowanej zawodniczki. Co prawda jest dużo młodsza od Poli, ale chodzi do szkoły, w której językiem wykładowym jest angielski, więc bez problemu porozumiałaby się z trenerką i innymi kursantami. Musi być także gotowa na rozstanie z mamą. Marta ma mnóstwo obaw, ale jest szalenie dumna z córki.

- Bardzo żałuję, że nie mogłyśmy się spotkać z Martą Kaczyńską. Chętnie bym z nią porozmawiała i pogratulowała jej – mówi w rozmowie z “Dobrym Tygodniem” Kinga Rusin.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Trudna decyzja w życiu Marty Kaczyńskiej!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz