Travis Scott rzucił ciężarna Kylie Jenner?!Kylie Jenner i Travis Scott nie są już razem? Najnowsze plotki mówią o tym, że dwudziestoletnia celebrytka i raper rozstali się ze sobą w święta Bożego Narodzenia.

Travis Scott porzucił Kylie Jenner? Choć wspólne zdjęcie pary z wigilii rozwiało plotki o ich rozstaniu, to z najnowszych doniesień amerykańskich portali wynika, że 25-letni raper ostatecznie zerwał z celebrytką w święta Bożego Narodzenia. Zdaniem wielu zagranicznych dziennikarzy, to właśnie problemy z ojcem dziecka są powodem, dla którego Kylie Jenner wciąż zwleka z oficjalnym ogłoszeniem swojej ciąży…

Informator serwisu Radar Online twierdzi, że Travis Scott powiedział Kylie Jenner, że “nie może już dłużej tego ciągnąć”. Źródło dodaje, że raper w końcu zdobył się na odwagę, aby wyznać Kylie, że ma dość. Miał też powiedzieć, że kocha ją i zawsze będzie przy dziecku, ale po prostu do siebie nie pasują jako para.

Kylie rzekomo nie może się pogodzić z tą decyzją i prosi chłopaka, żeby jeszcze raz to przemyślał. Myślicie, że związek Jenner i Scotta to rzeczywiście już przeszłość?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Travis Scott rzucił ciężarna Kylie Jenner?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz