Tragiczna śmierć aktora Antona Yelchina!W San Fernando Valley zmarł Anton Yelchin, amerykański aktor pochodzenia rosyjskiego, znany z takich filmów jak “Star Trek”, “Terminator: Ocalenie” i “Kraina wiecznego szczęścia”. Aktor zginął w tajemniczych okolicznościach przygnieciony przez swój samochód. Amerykańskie media piszą o dziwnym wypadku samochodowym z udziałem Antona Yelchina. Ciało aktora znajdywało się przygniecione między samochodem a skrzynką pocztową z cegieł, która znajdowała się na podjeździe jego domu – podał serwis tmz.com.

Policja bada sprawę tajemniczej śmierci Yelchina. Wiadomo, że samochód miał włączony silnik, gdy przygniótł aktora. Funkcjonariusze na razie wykluczają udział osób trzecich. Śmierć młodego aktora Star Treka, to wielki cios dla jego przyjaciół i znajomych – m.in. aktorki Anny Kendrick. – To jest nierealne. Anton Yelchin miał taki talent. Taka ogromna strata – napisała hollywoodzka gwiazda w internecie.

Anton Yelchin miał 27 lat. Kilka lat temu spekulowano, że aktor spotykał się z brytyjską aktorką Felicity Jones (33 l.), z którą zagrał w filmie “Do szaleństwa”.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Tragiczna śmierć aktora Antona Yelchina!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz