Totalny chaos panował w domu Angeliny i Brada!Brad Pitt i Angelina Jolie rozpoczęli walkę o dzieci. Podczas gdy aktorka oskarżyła męża o stosowanie przemocy, pojawiły się doniesienia, które obciążają również ją.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstają się po 12 latach związku, a w oficjalnych oświadczeniach zapewniają, że robią to “dla dobra rodziny”. Choć to dyplomatyczne sformułowanie nie mówi zbyt wiele, według nieoficjalnych doniesień para nie mogła się dogadać w kwestii metod wychowawczych. Podczas gdy Brad starał się ustalać zasady, Angelina pozwalała dzieciom na wszystko.

Abstrahując od regularnych wizyt w strefach wojny i obozach dla uchodźców, które miały dobrze wpłynąć na rozwój dzieci, w życiu codziennym rodziny panował totalny chaos – donosi “Daily Mail”.

Dzieci nigdy nie chodziły do szkoły, pobierały tylko nieregularne lekcje w domu. Jedynie Maddox miał uczęszczać do francuskiego liceum w Los Angeles, ale go nie skończył. Jedna z byłych niań twierdzi, że nad pokaźną gromadką trudno było zapanować. Dzieci toczyły między sobą ciągłe kłótnie i walki. Kobieta wspomina też incydent, kiedy zaledwie 9-letni Maddox upił się winem i jeździł samochodem po całej posesji.

Nie mieli nad dziećmi kontroli. W środku nocy biegały po korytarzach, budziły rodziców i próbowały dostać się do ich łóżek.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Totalny chaos panował w domu Angeliny i Brada!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz