Tommy Hilfiger ujawnia, jak naprawdę Kendall Jenner stała się modelką!Już przyzwyczailiśmy się do tego, że Kendall Jenner (20 l.) jest czołową modelką w branży. Wróćmy jednak do źródeł – gdy Kendi poszła na wybiegu u Marca Jacobsa, rozlał się jad. Sączył się z modelek, które o miejsce u projektanta walczyły latami. Kendall dostawała listy z pogróżkami, inne modelki topiły w jej drinkach pety. Zarzucały Jennerce, że jej kariera budowana jest na sławie rodziny i dziewczyna nie powinna mieć prawa do pokazywania się na wybiegu.

Tommy Hilfiger, który od lat zatrudnia Kendall, wspomina, jak wyglądało obsadzenie Jennerki w roli modelki. Projektant podkreśla, że dziewczyna pochodziła ze znanej rodziny, jej mamę wszyscy znali. Wypowiada słowa, które dzisiaj cytują wszystkie media – jest wdzięczny Kendall za to, że otworzyła mu oczy. Za to, że uświadomiła, że modeling nie potrzebuje zwykłych modelek, a gwiazdy social media.

“Spotkałem Kendall i Kylie na pewnym evencie w Los Angeles. To było 5 lat temu. To było wówczas, gdy uczyły się jeszcze w szkole, ale obie myślały o modelingu. Znałem ich rodziny. Kris Jenner jest moją dobrą koleżanką. To mądra babka. Wszyscy ją kochają. Zdecydowałem, że dziewczyny pójdą na pokazie, wszyscy je uwielbiali. Kiedy Kendall przyjechała do Nowego Jorku na Tydzień Mody jako modelka, zdecydowałem, że pójdzie w moim pokazie razem z Georgią Jagger i Elizabeth Jagger. W tym momencie uświadomiłem sobie, że potrzebuję nowej gamy modelek, że potrzebuje gwiazd mediów społecznościowych, hollywoodzkich gwiazd, gwiazd muzyki, nie zwykłych modelek! To było interesujące i ekscytujące odkrycie” – wspomina Tommy Hilfiger.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Tommy Hilfiger ujawnia, jak naprawdę Kendall Jenner stała się modelką!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz