Tomasz Oświeciński wrócił do byłej żony!Tomasza Oświecińskiego z byłą żoną łączyło już tylko wspólne dziecko. Teraz wszystko się zmieniło. Znowu są razem i jak sam przyznaje, przeżywają najlepszy czas w życiu. Minęły już dwa lata od rozwodu Tomasza Oświecińskiego. Aktor próbował na nowo ułożyć sobie życie z Luizą Dorosz, z którą pokazał się nawet w programie “DDTVN”. Mogłoby się wydawać, że związek z byłą żoną to już przeszłość. Jednak z uwagi na córkę Maję, zaczęli zbliżać się do siebie i jak się okazuje, uczucie zakwitło na nowo!

Wróciłem do byłej żony – wyznał Oświeciński w rozmowie z tygodnikiem “Twoje imperium”.

W wywiadzie aktor podzielił się wnioskami, do jakich udało mu się dojść po rozwodzie.

W związku trzeba rozmawiać, a dialogu i wzajemnego zrozumienia między nami zdecydowanie zabrakło. Mam wrażenie, że moja kariera przerosła małżonkę, pojawiła się nieuzasadniona zazdrość i w efekcie uznaliśmy, że to nie ma sensu – tłumaczył aktor.

Okazuje się, że byli małżonkowie, spotykają się na nowo już od jakiegoś czasu.

Kilka miesięcy temu postanowiliśmy dać sobie jeszcze jedną szansę – zdradził Oświeciński.

Zrozumieliśmy, że najważniejsze jest uczucie. I teraz przeżywamy najlepszy czas. Myślę, że oboje się zmieniliśmy, dużo się nauczyliśmy i wyciągnęliśmy wnioski na przyszłość. To procentuje – optymistycznie wyznał na łamach “Twojego imperium”.
Aktor kilka miesięcy po rozwodzie udzielił wywiadu magazynowi “Grazia”, już wtedy zaznaczył, że między nim a jego ex nie ma żadnej “wojny” i bez problemu dzielą się opieką nad córką.

Kiedy Maja chce – jest u mnie, a kiedy chce u mamy – jest u mamy, ale przeważnie jest tydzień u mnie, tydzień u mamy – tłumaczył w wywiadzie.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Tomasz Oświeciński wrócił do byłej żony!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz