Tomasz Oświeciński ma już nową partnerkę!Wygląda na to, że Tomasz Oświeciński (43 l.), gwiazdor programu “Agent”, pocieszył się już po rozstaniu ze swoją żoną. Celebryta z dumą chwali się bowiem w sieci fotkami z nową dziewczyną.

To było zaskoczenie dla wielu osób! Tomasz Oświeciński, celebryta znany głównie z serialu “M jak miłość” oraz z programu “Agent”, nigdy nie ukrywał, że jest bardzo rodzinnym facetem. Aktor wielokrotnie powtarzał, jak ważna jest dla niego córeczka oraz żona. Co więcej, Oświeciński to właśnie im dedykował wszystkie trudne zadania, jakie wykonywał w programie “Agent”.

Dlatego gdy kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że serialowy Andrzejek z “M jak miłość” rozstaje się z żoną, wszyscy wzięli to za słaby żart. Niestety, okazało się jednak, że te plotki mają swoje potwierdzenie w realnym życiu.

Tomasz Oświeciński nie tylko rozstał się ze swoją żoną, ale znalazł już nawet nową kobietę. Jak podaje “Fakt”, jego wybranką jest Laura Dorosz, radomianka, która w 2007 roku weszła do finału konkursu Miss Polonia. Wygląda na to, że Maja, 6-letnia córka aktora, zaakceptowała już nową partnerkę taty. W internecie można bowiem znaleźć fotki, na których dziewczynka pozuje z “macochą”. W dodatku obie wyglądają na mocno zaprzyjaźnione.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en  Tomasz Oświeciński ma już nową partnerkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz