Tomasz Karolak mieszka razem z rodziną?!Niby zamieszkali wreszcie razem, ale zachowanie Tomasza Karolaka (45 l.) po ostatnim spotkaniu z matką swoich dzieci Violettą Kołakowską (39 l.) zupełnie na to nie wskazywało. Jaka jest zatem prawda?

Aktor i jego partnerka w poniedziałek wybrali się razem na premierę filmu „Planeta singli”. Po seansie zafundowali sobie późną kolację w restauracji. Następnie się rozdzielili. Karolak wysadził Kołakowską przy domu, w którym mieli rzekomo razem zamieszkać, a sam pojechał kilka kilometrów dalej – do innej dzielnicy, gdzie znajduje się jego kawalerskie mieszkanie.

Aktor postanowił wyjaśnić wątpliwości. Zapewnia, że na stałe żyje z Violettą oraz dziećmi – Lenką (9 l.) i Leonem (3 l.). – Najpierw pojechałem zawieźć swoją partnerkę do domu, a później udałem się na Mokotów. Tam od kilku lat wynajmuję miejsce parkingowe. A do domu powróciłem po prostu taksówką – tłumaczy Faktowi Karolak. Skąd takie kombinacje? – Tam, gdzie mieszkamy, jest spory problem z parkowaniem, nie ma miejsc dla samochodów. A moje auto jest więcej warte, dlatego nie ryzykuję i odstawiam je w innym miejscu – dodaje gwiazdor.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Tomasz Karolak mieszka razem z rodziną?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz