Tomasz Karolak i Viola Kołakowska zaręczeni!“Oświadczyny na scenie są pretensjonalne, więc oświadczę się jej za kulisami” – powiedział Tomasz Karolak i porwał za kurtynę Violę Kołakowską.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak są ze sobą od wielu lat. Często przeżywali kryzysy, rozstawali się i na powrót schodzili. Teraz jednak ich związek wszedł na zupełnie nowy poziom. W niedzielę wieczorem w Teatrze IMKA odbyła się premiera spektaklu “Słownik Ptaszków Polskich” (jedną z ról zagrała Doda). Po przedstawieniu Karolak dziękował aktorom, widzom, a na zakończenie zwrócił się do Violi Kołakowskiej. Wręczając jej bukiet 100 róż powiedział:

Pozwolę sobie na moment prywaty. Mianowicie chciałem podziękować wyjątkowej osobie, która przez całe 6 lat stała przy mnie, z którą wspólnie wychowujemy dzieci, która dawała mi dużo siły Violce Kołakowskiej. Teraz powinienem się oświadczyć, ale oświadczyny na scenie to jest zbyt pretensjonalne, więc ja się jej oświadczę za kulisami – mówił Karolak ze sceny.

Po tych słowach Karolak wziął Kołakowską za rękę i zaprowadził ją za kulisy. Szeroki uśmiech z jakim ukochana aktora przyjęła jego słowa pozwala sądzić, że na kluczowe pytanie odpowiedziała “tak”. Nie pozostaje więc nic innego niż złożyć parze serdeczne gratulacje!
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Tomasz Karolak i Viola Kołakowska zaręczeni!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz