Tomasz Kammel po operacji!Tomasz Kammel (45 l.) ma się już dobrze! W tym tygodniu prezenter przeszedł poważną operację zatok i przegrody nosowej. Okazuje się, że szybko opuścił szpital i jeszcze w tym tygodniu podejmie pracę na wizji. To wielka radość dla całej ekipy “Pytania na śniadanie”, gdzie na co dzień pracuje Tomasz. Wszyscy z niecierpliwością czekają na jego powrót.

- Cieszę się, że kolega z pracy wraca do zdrowia i w sobotę będzie w programie – mówi nam Anna Popek (48 l.), jedna z gwiazd “śniadaniówki” w TVP 2.

Kammel przez blisko dwie godziny był operowany w jednym z warszawskich szpitali. Miał groźne zapalenie zatok oraz skrzywioną przegrodę nosową. Gdyby nie ta operacja, mógłby mieć problemy ze zdrowiem, a co za tym idzie i z dalszą karierą. Kammel to nie tylko gwiazda telewizyjnej Dwójki, ale również wzięty wykładowca oraz konferansjer. Zapalenie zatok powodowało u niego problemy ze snem, oddychaniem i mówieniem. Do tego miał niekontrolowane ataki kataru.

Zaniedbania zatok mogą doprowadzić nawet do ropienia mózgu lub zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Tomasz opuścił szpital w środę i już przygotowuje się do powrotu na antenę.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Tomasz Kammel po operacji!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz