Tomasz Barański zabronił Klaudii rozbieranych sesji!Nie krępują jej odważne sceny w filmie i teatrze. Partner zabronił jej jednak pozowania do roznegliżowanych sesji w pismach dla panów. Uważana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych młodych aktorek. Nic więc dziwnego, że jej ukochany Tomasz Barański (34 l.) niezbyt przychylnym okiem patrzy na propozycje rozbieranych sesji zdjęciowych, które Klaudia Halejcio (25 l.) często otrzymuje.

“Na pewno nie zgodzę się na rozkładówkę w ‘Playboyu’, ponieważ Tomek jest o takie rzeczy zazdrosny” – zdradziła w rozmowie z “Na żywo”. “Nie mam w planach nawet sesji w bieliźnie” – dodała.

Aktorka uważa, że w pełnej krasie może oglądać ją tylko jej partner w domowym zaciszu. Występując razem w “Tańcu z gwiazdami” zapałali do siebie namiętnym uczuciem. Widzom szczególnie utkwiło w pamięci ich pełne erotycznego napięcia tango. Klaudia zapewnia, że lojalność wobec partnera nie wpływa jednak na jej profesjonalizm. “Nie mam nic przeciwko roznegliżowanym scenom w pracy. To przecież część mojego zawodu” – podkreśla aktorka.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Tomasz Barański zabronił Klaudii rozbieranych sesji!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz