Tom Hiddleston chwali się Lokim!om Hiddleston wrzucił na Instagram fotkę z planu zdjęciowego do najnowszej części przygód Thora. Zobacz jak prezentuje się Loki w filmie “Thor: Ragnarok”!

Chociaż Tom Hiddleston gra w filmach o Thorze negatywną postać, jego kreacja zaskarbiła sobie rzeszę fanów. Lokiego, w którego wciela się aktor, głównie ubóstwiają panie, które czekają na film “Thor: Ragnarok” równie niecierpliwie, co panowie. Tom Hiddleston doskonale o tym wie, dlatego też zamieścił na Instagramie zdjęcie z planu filmowego.

Widzimy na nim jak aktor w charakteryzacji Lokiego zawadiacko mruga okiem i pokazuje gest “różków”, ten sam przez który Michał Szpak był niedawno posądzany o satanizm. Skąd ta złowieszczość? W końcu Loki w świecie Marvel Comics to negatywna postać. Zresztą to, co zrobił w filmie “Thor: Mroczny świat” doskonale to pokazuje. – On wrócił! – podpisał fotkę gwiazdor.

Żeby zobaczyć Lokiego w pełnej krasie, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Premiera filmu “Thor: Ragnarok”, planowana jest na listopad 2017 roku.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Tom Hiddleston chwali się Lokim!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz