Tom Hanks zmaga się z ciężką chorobą!Żona martwi się o zdrowie Toma Hanksa. Aktor od lat walczy z bólem spowodowanym postępującą cukrzycą. Czy gwiazdor w końcu zwolni tempo i zacznie się bardziej troszczyć o swój organizm?

Tom, od 36. urodzin masz podwyższony cukier, pamiętasz? No więc właśnie awansowałeś. Masz cukrzycę typu 2, młody człowieku – opowiadał swoją rozmowę z lekarzem Tom Hanks. – No cóż, każdy z nas kiedyś umrze, z takiego czy innego powodu – dodawał nonszalancko. Ale to było trzy lata temu. Od tego czasu, jak twierdzi amerykański magazyn „In Touch” stan zdrowia gwiazdora uległ znacznemu pogorszeniu.

– Bardzo cierpi. Walczy z poważnym bólem. Ma problemy z chodzeniem i normalnym funkcjonowaniem – twierdzą informatorzy magazynu. Żona Toma – Rita dwoi się i troi, by przestrzegał zaleceń lekarzy, ale nie jest to łatwe.

– Pilnuje, by łykał tabletki i stosował dietę, ale on po prostu nie jest typem faceta, który potrafi o siebie dbać – mówią jego znajomi. Na razie więc Hanks robi dobrą minę do złej gry i udaje, że nic mu nie dolega. Jednak przy tempie jego pracy, organizm może mu w końcu odmówić posłuszeństwa.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Tom Hanks zmaga się z ciężką chorobą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz