Tom Hanks uwielbia polskie auta!Tom Hanks, mimo że na co dzień może jeździć limuzynami, za środek transportu coraz częściej wybiera polski samochód. I to taki, który od ponad dekady nie jest już produkowany!

Aktor opublikował niedawno na swoim Facebooku drugie już zdjęcie, na którym pozuje przy… Fiacie 126 p! Uwagę amerykańskiego aktora zwrócił żółty “maluch”, stojący przy jednej z budapeszteńskich ulic, gdzie niedawno aktor kręcił zdjęcia do swojego ostatniego filmu „Inferno”.

Niezwykła fotografia od kilku dni bije rekordy popularności. Nie jest to jednak pierwszy taki wpis aktora. Pierwsze zdjęcie z “maluchem” Tom Hanks opublikował w minioną sobotę. Widać na nim gwiazdora „Filadelfii” pozującego przy bordowym Fiacie 126 p. Opis spotkał się z życzliwą reakcją internautów i wywołał olbrzymie zainteresowanie ze strony polskich i światowych fanów artysty.

W komentarzach Polacy tłumaczyli innym followerom gwiazdy, co to za samochód. Fani automobilu dzielili się wspomnieniami związanymi z tym popularnym niegdyś nad Wisłą i Odrą autem. Najwyraźniej taka odezwa na pierwsze zdjęcie z „maluchem” na tyle mocno zaintrygowała Hanksa, że w środę zdobywca Oscara umieścił w na Facebooku i Twitterze kolejne zdjęcie z “polskim fiatem”. Tym razem aktor pochwalił się autem w żółtym kolorze. Ta fotka, tak ja poprzednia, została robiona w Budapeszcie i od razu skradła serca męskich fanów aktora.

Oba zdjęcia aktor podpisał tak, jakby sugerował, iż Fiat 126 p stanie się teraz jego nową formą transportu. Wyobrażacie sobie, jak aktor podjeżdża nim np. na przyszłoroczne rozdanie Oscarów? To byłby widok!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Tom Hanks uwielbia polskie auta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz