Tom Hanks odebrał już swojego malucha!W piątek aktor, Tom Hanks, odebrał w Los Angeles swojego malucha 126p. Jest to prezent od Moniki Jaskólskiej, pomysłodawczyni akcji, oraz mieszkańców Bielska-Białej. Tom Hanks od piątku ma w swojej kolekcji polski samochód – kultowego Fiata 126p. Odebrał go w domu Konsula Generalnego Rzeczypospolitej w Los Angeles kilka minut po 15 tamtejszego czasu. Na pomysł sprezentowania malucha aktorowi z Hollywood wpadła Monika Jaskólska, która zorganizowała zbiórkę pieniędzy wśród mieszkańców Bielska-Białej. Akcja odbiła się szerokim echem, dzięki czemu włączyli się także ludzie z całej Polski plus sponsorzy.

Ponad 30-letniego turkusowego malucha zakupiono za 8,5 tys. złotych w Suwałkach. Później trafił do Bielska, gdzie został przemalowany na biało. Wnętrze zostało utrzymane w stylistyce oryginału, jednak do renowacji użyto najlepszej jakości materiałów. Pojawiły się także elementy nawiązujące do Bielska-Białej oraz związane z hobby aktora, czyli klawisze z maszyny do pisania.

Po tym, gdy pierwszy raz wsiadł z Moniką Jaskólską do środka i udał się na pierwszą przejażdżkę po ulicach Los Angeles, wyznał:

Może nie będę zadowolony, podróżując nim do Utah czy Las Vegas, ale po Los Angeles zamierzam jeździć – mówił Tom Hanks po otrzymaniu malucha.

Zdradził także, że o całej akcji dowiedział się z mediów. Był pozytywnie zaskoczony, że Polacy wpadli na tak szalony pomysł. Przyznał też, że początkowo trochę żartował z samochodu i dlatego wrzucił z nim zdjęcie, ale przy tym naprawdę mu się podobają kultowe Fiaty 126p. Przypomnijmy, że Tom Hanks po raz pierwszy wrzucił zdjęcie z czerwonym polskim maluchem w październiku 2016 roku. Później jeszcze kilkukrotnie pozował z kultową marką, czym chwalił się na swoim Instagramie.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Tom Hanks odebrał już swojego malucha!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz