Tom Hanks kupił sobie… Malucha!Tom Hanks to jeden z najlepiej zarabiających aktorów na świecie. Dlaczego więc postawił na… “malucha”? Fiat 126p nazywany potocznie “maluchem” był niegdyś jednym z najpopularniejszych samochodów osobowych w Polsce, którym poruszano się pod koniec XX w. Jego produkcja zakończyła się na początku tego wieku, jednak na polskich ulicach gdzieniegdzie można jeszcze zobaczyć małego Fiata, choć obecnie model ten stanowi przede wszystkim relikt przeszłości.

Okazuje się, że fascynacji “maluchem” uległ także… Tom Hanks, czyli jeden z najpopularniejszych i budzących największą sympatię w Hollywood aktorów.

Aktor znany m.in. z roli w filmie “Forrest Gump”, “Szeregowiec Ryan”, czy “Zielona Mila” podczas pobytu na Węgrzech wykonał sobie zdjęcie, na którym pozuje właśnie z Fiatem 126p, i który podpisał: “Podekscytowany moim nowym samochodem”! Oczywiście Hanks najprawdopodobniej żartował, ponieważ kolejne zdjęcie poświęcił pozowaniu z… kultowym “garbusem”, jednak zdjęcie gwiazdy zrobiło ogromną furorę w sieci.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Tom Hanks kupił sobie... Malucha!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz