Tom Cruise uważa, że jego córka jest opętana!Tom Cruise wyrobił sobie opinię tak fanatycznego i szalonego scjentologa, że nietrudno uwierzyć w najdziwniejszą nawet plotkę na jego temat. Od czasu rozstania z Katie Holmes cztery lata temu aktor prawie nie widywał swojej córki Suri. Z pewnością ani praca ani odległość nie stały na przeszkodzie, by gwiazdor, który ma prywatny samolot wywiązywał się z roli ojca. Nie odwiedził jej jednak nawet 18 kwietnia, w dniu 10. urodzin. Nie przysłał też córce żadnego prezentu. Suri Cruise była podobo zdruzgotana i nie umiała się cieszyć z przyjęcia, które zorganizowała dla niej mama.

Według amerykańskich mediów Tom Cruise ma konkretny powód, by unikać własnego dziecka. Gwiazdor Mission Impossible, który od lat należy do Kościoła Scjentologicznego jest podobno przekonany, że dziewczynka została… “opętana przez demona”. Żeby uwolnić ją od złego ducha chciałby ponoć poddać córkę zorganizowanym przez sektę egzorcyzmom.

Wprawdzie agent aktora zaprzeczył tym rewelacjom, ale wiele źródeł, w tym kilku byłych członków sekty potwierdza tę informację. Dawny ochroniarz Cruise’a, Gary Morehead twierdzi, że słyszał jak ten rozmawiał o opętaniu córki z przywódcą sekty, Davidem Miscagivem. Morehead uważe, że lider Kościoła Scjentologicznego zrobił Cruise’owi pranie mózgu, wmawiając, że w ciele jego dziecka zamieszkuje zły duch Thetan. Jeszcze rok temu krążyły pogłoski, jakoby aktor chciał porzucić sektę i wrócić do żony. Ostatecznie tak się nie stało (Zobacz: Tom Cruise przeprowadza się na Florydę… do scjentologów). Gwiazdor jest ponoć tak silnie związany z liderem scjentologów, że przyjmuje jego wyroki bezkrytycznie. Dlatego właśnie nie zależy mu teraz na spędzaniu czasu z córką – chce za to jak najszybciej doprowadzić do egzorcyzmów. Liczy na to, że po nich Suri będzie wolała zostać z nim. Podobno Katie Holmes żyje w strachu przed tym, co mógłby zrobić jej były mąż.

Wyznawcami założonego w 1951 roku Kościoła Scjentologicznego są światowej sławy gwiazdy i wielu wpływowych ludzi. Do sekty należą oprócz Cruise’a m.in. John Travolta, Will Smith, czy Priscilla Presley. Wszyscy oni wierzą w “galaktycznego morsa” i biskupa z Marsa, który przy pomocy walca drogowego rozjeżdża kosmitów…
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Tom Cruise uważa, że jego córka jest opętana!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz