Tom Cruise od prawie 3 lat nie widział córki! Nie ma z nią żadnej relacji!Tom Cruise nie utrzymuje kontaktu z córką. Nie tylko nie widział jej od ponad 3 lat, ale też do niej nie zadzwonił. Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w 2012 roku. Od tego momentu ich córka pozostaje głównie pod opieką matki. Ma to bezpośredni związek z przemożnym wpływem scjentologów na aktora i jego postępowanie. Jak donosi US Weekly, dla małej Suri zobaczenie ojca to praktycznie “Mission Impossible”.

Nie tylko jej nie widuje, ale też nie miał z nią żadnego kontaktu telefonicznego od trzech lat. – mówi jeden z informatorów.

Jeszcze inna osoba podkreśla ten fakt mówiąc, że Tom:

Nie ma żadnej relacji z Suri.

Są na to dowody, ponieważ ostatni raz aktor był widziany publicznie z córką w jednym z parków wodnych na Florydzie właśnie 3 lata temu. Suri miała wtedy 6 lat i oboje świetnie się razem bawili.Tymczasem Katie stara się spędzać każdą wolną chwilę z córką i jest bardzo oddaną matką. Niedawno obie łapały Pokemony na ulicy, a także pływały łódką.

W US Weekly czytamy też, że powodem tego stanu rzeczy jest ekskomunikowanie Katie Holmes i Suri przez scjentologów. Do ich decyzji miało przyczynić się przeciwstawienie aktorki wobec konieczności posłania córki do prowadzonych przez nich szkół:

Katie chciała, by Suri poszła do normalnej szkoły i miała kontakt z różnymi dziećmi. – zdradza znajomy aktorki.

Scjentolodzy wszystkiemu zaprzeczają i twierdzą, że

Nigdy nie komentujemy i nie wtrącamy się w życiowe wybory wyznawców. Nie nakazujemy zrywać kontaktów z rodziną czy przyjaciółmi tylko z tego względu, że wyznają oni inną religię”.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Tom Cruise od prawie 3 lat nie widział córki! Nie ma z nią żadnej relacji!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz