To zdjęcie rodziny królewskie zdradza ciekawy szczegółKażde oficjalne wyjście brytyjskiej pary książęcej jest szeroko komentowane w mediach. I tym razem nie obyło się bez licznych artykułów na ten temat. A wszytko za sprawą czujnych internautów. Jedno ze zdjęć księcia Harry’ego i księżnej Meghan oraz księcia Williama i księżnej Kate szczególnie przykuło ich uwagę.

Rodzina królewska nie ma łatwego życia. Paparazzi śledzą każdy ruch, wyłapując najmniejsze gafy. Tym razem nie chodzi o wpadkę, ale o zabawną sytuację, którą śmiesznie skomentowali internauci.

Ostatnio książę Harry i Meghan Markle oraz książę William wraz z księżną Kate byli obecni na uroczystości z okazji 100-lecia istnienia RAF-u. Zdjęcie, na którym siedzą obok siebie obie pary, jest zabawnie komentowane. – Siedem lat małżeństwa kontra dwa miesiące małżeństwa – podsumowali obrazek internauci, na którym widać wpatrzonych w siebie Harry’ego i Meghan oraz zajętych lekturą Williama i Kate.

Uspokajamy, o kryzysie w związku Kate i Williama nie może być mowy. Fotografia przedstawia małżeństwo z długim stażem i świeżo upieczonych małżonków, którzy wciąż patrzą na siebie z fascynacją.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en To zdjęcie rodziny królewskie zdradza ciekawy szczegół

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz