To wszystkie polskie WAGs! Pojawiły się nowe PanieJuż w najbliższy czwartek ruszają mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji. Polska kadra swój pierwszy meczu zagra dopiero 19 czerwca. Polacy zmierzą się z Senegalem. Ostatnim testem przed mundialem był mecz z Litwą, któremu przyglądał się sam Andrzej Duda. Doping prezydenta chyba pomógł, Polska wygrała 4:0.

Nierzadko równie duże emocje co piłkarze, wzbudzają ich partnerki i żony. Niektóre WAGs stają się równie sławne, co ich partnerzy.

Do tego grona na pewno zalicza się Anna Lewandowska, największa gwiazda wśród polskich WAGs. Ania z zawodniczki karate stała jedną z najbardziej znanych trenerek w Polsce. Na jej nieszczęście ambicje “Ann” są na tyle wybujałe, że początkowa sympatia, którą darzyli ją kibice, przerodziła się w irytację. Lewandowska jest wszędzie: w Internecie, w telewizji, w drogerii na półce z szamponami przeciwłupieżowymi, w delikatesach w alejce ze zdrową żywnością.

Ta strategia opłaciła jej się finansowo, niestety sympatii Polaków już raczej nie odzyska.

Drogą Anny starają podążać się inne WAGs żądne sławy i poklasku. Większość z nich poprzestaje na kupowaniu drogich torebek i wrzucaniu stylizacji na Instagrama. Są też takie jak Dominika Grosicka, która zdaje się wzorować na swojej idolce i koleżance.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en To wszystkie polskie WAGs! Pojawiły się nowe Panie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz