To nowa dziewczyna Piotrka Żyły?!Piotr Żyła (31 l.) w ostatnich dniach jest na czołówkach tabloidów i portali plotkarskich. Wszystko przez wpisy jego żony, która po igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu ujawniła w mediach społecznościowych, że skoczek zostawił ją dla innej kobiety. Kim jest nowa wybranka sportowca?

“Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. (…) Uprzejmie poinformował mnie, że ma kochankę” – napisała Justyna Żyła. Zarzuciła mężowi kłamstwo i krzywdzenie “swoich dzieci”. Stwierdziła, że skoczek “daje pieniądze”, ale zamiast pomagać jej w wychowywaniu Karoliny i Jakuba, woli “wyjeżdżać z dziewczyną”.

Sportowiec odniósł się do jej słów i wyjawił, że ich małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Poza tym “został zmuszony do wyprowadzki”.

“Starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach. Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas, który już mam za sobą i proszę o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci, których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem” – napisał skoczek.

Wielu zastanawia się, kim jest kobieta, z którą związał się Piotrek. On sam milczy na ten temat. Paparazzim udało się jednak sfotografować skoczka na lotnisku w towarzystwie tajemniczej kobiety. Na razie jej tożsamość nie jest znana. Czy to dla niej Żyła postanowił wywrócić swoje życie do góry nogami.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en To nowa dziewczyna Piotrka Żyły?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz