To mama znanej modelki! Sprawdźcie której!Na początku myśleliśmy, że to jej starsza siostra! Od jakiegoś czasu te siostry są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. I nie chodzi nam wcale o siostry Jenner czy Kardashian. Jakiś czas temu na wyżyny światowego modelingu wzbiły się Gigi Hadid i Bella Hadid. Dziewczyny w swoim dorobku mają już pokazy dla takich projektantów jak Dior czy Victoria’s Secret, a także znajdowały się na okładkach najważniejszych magazynów modowych. Na co dzień są prawdziwymi it-girls, którego stylu zazdroszczą im najlepsze blogerki na świecie.

Teraz media zwracają uwagę na mamę dziewczyn, Yolande Hadid! Przeglądając jej zdjęcia jesteśmy pod wrażeniem urody mamy i przede wszystkim… figury! Yolanda Hadid urodziła się 11 stycznia 1964 roku w Holandii. Od wielu lat związana jest z branżą telewizyjną.

Niestety kobieta od wielu lat choruje na boleriozę, ale mimo wszystko wygląda niesamowicie,a w strojach kąpielowych prezentuje się po prostu świetnie! Zobaczcie sami!
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en To mama znanej modelki! Sprawdźcie której!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz