To koniec związku Shakiry i Gerarda Pique?!Ostatnio plotkowano o rozstaniu piosenkarki i Gerarda Pique. W ubiegłym tygodniu Shakira zamieściła na swoim Twitterze lakoniczną informację o odwołaniu najbliższych koncertów. Jako powód podała “sprawy osobiste.” W internecie pojawiły się plotki, że w związku gwiazdy i jej partnera, Gerarda Pique (29 l.) źle się dzieje. Pisano, że para przechodzi poważny kryzys.

Webloidy sugerowały, ze Shakira jest zmęczona kontrolowaniem jej przez Gerarda. Wracano do plotek sprzed wielu miesięcy, gdy pisano, ze Pique zabronił partnerce kręcenia klipów, w których występowała w towarzystwie mężczyzn. Tymczasem prawda na temat odwołania występów przez gwiazdę okazała się inna. Shakira wrzuciła właśnie na Instagram zdjęcia synów. Przy fotografii młodszego, Sashy, napisała, że dziękuje wszystkim za wsparcie okazane podczas choroby dziecka.

To właśnie poważna niedyspozycja małego chłopca spowodowała, że piosenkarka zawiesiła na chwilę aktywność zawodową. Na szczęście, jak pisze wokalistka, wszystko jest na dobrej drodze.

Sasha wraca do zdrowia.

Wszystko jest pod kontrolą, a Sasha wraca do swojej radosnej formy – napisała Shakira. Można zatem odwołać alarm – Shakira i Gerard nie rozstają się. Znając życie, zły czas tylko wzmocnił ich relacje.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en To koniec związku Shakiry i Gerarda Pique?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz