To koniec związku Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki?!Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) – para z nich równie piękna, co tajemnicza. Rzadko mówią o tym, co ich łączy, więc na pewno sami nie powiedzą, kiedy się pobiorą! Jednak według przepowiedni wróżki… nie nastąpi to wcale.

Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska i przystojny muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka od roku są rodzicami Antoniny i ponoć myślą o drugim dziecku, ale o ślubie nie słychać. Dlatego w kwestii przyszłości tej zjawiskowej pary możemy liczyć tylko na informacje od wróżki…

- Niestety, niestety – zaczęła Anna Kempisty. – Smutno mi o tym mówić, ale tu nie będzie “i żyli długo i szczęśliwie”. Karty tarota mówią, że w ciągu najbliższego roku pani Paulina i pan Sebastian się rozstaną!

Zdaniem wróżki skończy się wzajemne zauroczenie.

- Po prostu coś się wypali i każde z nich pójdzie swoją drogą – wyjaśnia. – Ale nie rozdzieli ich to, że ona “miastowa”, a on góral, to dla obojga jest bez znaczenia. Los nie jest tej parze przychylny. A szkoda, bo pani Paulina jest osobą, dla której bardzo ważne są wartości rodzinne i pielęgnowanie tego, co udało się zbudować. Pan Sebastian to też człowiek wartościowy, nie można mu przypiąć łatki kobieciarza, choć jest facetem o gorącym sercu. Myślą o ślubie i drugim dziecku, ale to definitywnie minie.

Anna Kempisty przewiduje, że po rozstaniu modelka zwiąże się z kimś bardziej w swoim wieku, poznanym w podróży. Zostanie drugi raz matką. A Karpiel-Bułecka będzie wciąż aktywny zawodowo i dobrze sytuowany finansowo.

- Ale niech uważa na zdrowie! – radzi wróżka.

Warto w to wierzyć? My mimo wszystko zakochanym życzymy wszystkiego dobrego!
Żródło info i foto: pomponik.pl
lg share en To koniec związku Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel Bułecki?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz