To koniec małżeństwa Piotra Żyły?!Piotr Żyła (31 l.) do tej pory uważany był za skromnego, rodzinnego mężczyznę z ogromnym poczuciem humoru. Ten obraz sportowca może szybko zostać zniszczony po wpisie, jaki opublikowała jego żona. Gdy skoczek wrócił do Polski z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pjongczangu, to na lotnisku zabrakło jego żony Justyny. Wszyscy zadawali sobie pytanie, dlaczego nie przywitała ona męża.

W nocy 22 lutego Justyna przerwała milczenie i wyjaśniła, dlaczego nie było jej na lotnisku.

“Tak mi wszyscy odradzali… więc usunęłam wcześniejszy post, tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać” – napisała w szokującym wpisie, a następnie go usunęła.

Wpisowi dodatkowo towarzyszyły hasztagi: #Cudowny chłopak, #mąż na medal, #chciałam być dla Ciebie najważniejsza, #powiedz mi dlaczego ona jest lepsza, #po co kłamać, #jeszcze wczoraj mówiłeś inaczej, #szczęścia życzy Ci żona i dzieci, #powodzenia, #i nie opuszczę Cię aż do śmierci, #przysięgało się, #a się nie pamięta.

Piotr i Justyna są małżeństwem od 2006 roku. Para doczekała się dwójki dzieci: Jakuba (11 l.) i Karoliny (6 l.). Jeżeli jest to prawdą, co napisała jego żona, to sytuacja wygląda naprawdę dramatycznie. Sam sportowiec nie chce komentować tej sprawy i słów żony.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en To koniec małżeństwa Piotra Żyły?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz