To koniec małżeństwa Claire Foy!Małżeństwo Claire Foy (33 l.) i Stephena Campbella Moora (40 l.) niebawem przejdzie do historii! Kariera filmowa aktorki zaczęła się wprawdzie kilka dobrych lat temu, jednak dopiero tytułowa rola w serialu “The Crown” przyniosła jej prawdziwą popularność.

Niestety, w życiu prywatnym nie dzieje się u niej tak dobrze jak w zawodowym. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że u jej męża, aktora Stephena Campbella Moora, wykryto nowotwór mózgu. Mężczyzna na szczęście w porę zgłosił się do lekarza i udało mu się pokonać chorobę. Choć mogłoby się wydawać, że ta sytuacja scali ich związek jeszcze bardziej, stało się zupełnie odwrotnie – małżonkowie przestali się dogadywać i ostatecznie podjęli decyzję o rozwodzie. Claire Foy w oficjalnym oświadczeniu zapewniła jednak, że rozstali się w zgodzie.

“Nie jesteśmy razem już od jakiegoś czasu, ale pozostaliśmy przyjaciółmi i darzymy się szacunkiem” – napisała.

Para zamierza wspólnie dzielić się opieką nad ich 2-letnią córeczką i zrobić wszystko, by jak najmniej odczuła rozwód rodziców. Claire Foy i Stephen Campbell Moore poznali się w 2011 roku na planie “The Last Knights Templar”, trzy lata później pobrali się.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en To koniec małżeństwa Claire Foy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz