To już oficjalne! Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się!Od pewnego czasu krążyły informacje o tym, że Jennifer Aniston rozwodzi się z mężem. Aktorzy wydali teraz oficjalne oświadczenie, w którym potwierdzają i tłumaczą swoją decyzję. Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się. To już pewne. Aktorzy wydali oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczą, dlaczego się na to decydują i w jakich stosunkach się rozstają. Woleli sami poinformować media, żeby uniknąć spekulacji.

Zdecydowaliśmy się ogłosić naszą separację. Decyzja została podjęta wspólnie i z miłością pod koniec zeszłego roku – napisali.

Nie zdradzili jednak powodu rozstania. Zapewniają za to, że dalej są najlepszymi przyjaciółmi, którzy darzą siebie szacunkiem i nie zamierzają tego zmieniać.

Jesteśmy dwójką najlepszych przyjaciół, którzy zdecydowali się rozdzielić swoje drogi jako para, ale nie zamierzamy rezygnować z naszej serdecznej przyjaźni – czytamy dalej.

Szczerze napisali także o tym, dlaczego zdecydowali się opublikować oficjalne oświadczenie. Sami chcieli przekazać prawdę, żeby oszczędzić sobie zasypywania ich spekulacjami na temat rozstania.

Normalnie zrobilibyśmy to w prywatności, ale biorąc pod uwagę, że branża plotkarska nie odpuści sobie możliwości spekulacji i wymyślania, chcieliśmy przekazać prawdę bezpośrednio – wytłumaczyli.
Wiadomość o ich separacji wzbudza wiele emocji. Na Twitterze jest szeroko komentowana, a opiniotwórcze media – m.in. agencja Reuters – podały ją jako “pilną”.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en To już oficjalne! Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz