To jednak koniec związku Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego!Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się. Po kilku wspólnych latach życia modelka wyprowadziła się od dziennikarza.

Poznali się w 2013 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. Dzieliło ich ponad 20 lat różnicy, ale sprawiali wrażenie bardzo zakochanej pary. Choć mało kto wierzył w ich miłość, oni konsekwentnie zaprzeczali doniesieniom mediów o kryzysie w ich związku. Teraz jednak czar prysł i to koniec związku Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego.

15 maja 2018 roku zapisze się na kartach polskiego show-biznesu. Tego dnia wyszło na jaw, że Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki nie są już razem. Jako pierwszy informację taką podał serwis Pudelek.pl.

Redakcja Plejady postanowiła zweryfikować te doniesienia. – Tak to prawda, że nie są już razem, ale to nie stało się teraz. Renata Kaczoruk już od jakiegoś czasu pomieszkiwała u swoich koleżanek. Ona chce wrócić do modelingu, czyli do tego, co lubi najbardziej – powiedziała nam osoba z otoczenia gwiazdy, prosząc jednak o anonimowość.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en To jednak koniec związku Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz